הצהרת פרטיות

איסוף ושימוש בנתונים אישיים

על מנת שמשתמש יוכל להרשם ולקחת חלק פעיל ב-Descreti עליו למלא טופס הרשמה ולספק מידע רב ומגוון אודות עצמו (להן המידע).

חשיפת הפרטים

יכול להיווצר מצב שבו יועבר מידע אודות משתמשי Descreti ע"י החברה למפרסמים ו/או לנותני שירות מסויימים באתר.

קבלת דואר אלקטרוני

לאחר שאישרתך את הצטרפותך ל-Descreti ע"י אישור פרטי ההרשמה שלך בטופס ההרשמה הסכמת לקבלת מידע בעתיד מאת Descreti ו/או צד ג'. יתתכן והמידע שמסרת יחשף בפני צד ג', שהינם נציגיה של החברה, ואלה יוכלו ליצור עימך קשר באמצעות דואר אלקטרוני על מנת לעדכנך במבצעים וארועים שונים.

זכויות וסודיות

כל מידע או חומר שהופץ או נשלח דרך Descreti חזקה עליו כי איננו סודי.על ידי השלמת או שליחת מסמכים, מידע וכל חומר אחר דרך האתר ו/או הצבה של נתונים באתר הנך מצהיר כי:

  • למיטב ידיעתך אין לאדם אחר זכות לאותו חומר או מידע.
  • הזכות לאותו חומר או מידע מצוי בידך.
  • הנך מעניק/ה לחברת דלת הקסמים בע"מ רישיון בלתי מוגבל ובלתי חוזר להשתמש, לבצע, להציג, להעביר, לשנות ולהפיץ את החומר או המידע.

שינויים במדיניות הפרטיות

במידה ותחליט החברה על שינוי במדיניות הגנת הפרטיות, יפורסמו השינויים באתר דיסקרטי לידיעת כל משתמשי האתר.

מדיניות

חברת דלת הקסמים בע"מ שומרת לעצמה את הזכות בכל עת להגביל, להקטין, לשנות ולסיים את הגישה למשתמשי Descreti מכל סיבה שהיא, לשירותים ו/או לחשבון ו/או לכל מידע אחר וזאת מבלי להודיע מראש.

מאגר רשום

המאגר מנוהל ע"י חברת 'דלת הקסמים בע"מ' , ת.ד 12629 אזור התעשייה הרצליה פיתוח, מיקוד 46733 מאגר רשום בפנקס מאגרי המידע מספר 700015228.

מדור חילופי זוגות רומן מחוץ לנישואיםחילופי זוגות - כך תעשו זאת נכוןכך אתר ההיכרויות הדיסקרטי שינה לנו את החייםאתר הכרויות בחינם או בתשלום - יתרונות וחסרונות תקנון חיפוש הכרויות דיסקרטיות דיסקרטי הכרויות
אתר דיסקרטי להכרויות דיסקרטיות חינם וחילופי זוגות Descreti הינו הכרויות דיסקרטיות וחילופי זוגות מהמובילים והאיכותיים ברשת. באתר הכרויות דיסקרטי תוכלו להכיר לקשר רציני ולמצוא קשרים לא מחייבים, הכל תלוי באיזה סוג היכרות הינכם מעוניינים. היום, אתרי הכרויות הם חלק בלתי נפרד מפלטפורמת ההכרויות היומיומית שלנו והם כלי שימושי ביותר למציאת בן זוג לחיים. באתר הכרויות דיסקרטי הושקעו מחשבה ומאמצים רבים ובתור אתר הכרויות מקצועי ומוביל אנו מספקים עבורכם חויית גלישה מרעננת ונעימה וחיפוש מתקדם. הכרויות רבות כבר נוצרו באתר ובטוחים אנו שהכרויות רבות עוד יזרמו באתר, אז הירשמו חינם לאתר ההכרויות הוותיק בישראל כבר עכשיו!
ברוכים הבאים להכרויות דיסקרטיות וחילופי זוגות דיסקרטי! אתר הכרויות דיסקרטי בעל מאגר ענק של חברים המחפשים הכרויות עם רווקים והכרויות עם רווקות, הכרויות עם גרושים והכרויות עם גרושות, הכרויות עם נשואים והכרויות עם נשואות, הכרויות לסטוצים, הכרויות לחתונה והכרויות לקשר רציני. ההרשמה לאתר הכרויות דיסקרטי בחינם ! לאתר הכרויות דיסקרטי יתרונות רבים ופלטפורמה בלעדית המותאמת להכרויות באינטרנט. באתר הכרויות דיסקרטי מעל 300000 רשומים המחפשים הכרויות שונות. אתר הכרויות דיסקרטי קיים מתחילת דרכן של הכרויות באינטרנט והושקעה בו מחשבה ועבודה רבה על מנת להתאים את סוגי הכרויות לגולשים השונים. על מנת שתדעו להחליט האם אתר ההכרויות דיסקרטי מתאים לכם, בתחתית האתר ריכזנו עבורכם מספר טיפים: השוואה בין אתרי הכרויות בחינם לעומת אתרי הכרויות בתשלום, סיפורי הכרויות וחתונות, טיפים כיצד נכון להתנהל באתר הכרויות ועובדות מעניינות על אתרי הכרויות. היצטרפו חינם לאתר הכרויות דיסקרטי ואולי כבר היום תוכלו לצאת לדרך חדשה.